Kredyt Hipoteczny

Marzysz o mieszkaniu lub pięknym własnym domu. A może musisz dom wyremontować lub rozbudować. Co zrobić, by wybrać najbardziej korzystny kredyt? Jak sprawdzić zdolność kredytową? Jak wyliczyć ratę kredytu? Czy jest możliwość zebrania wszystkich dostępnych ofert i móc je porównać?
To najczęstsze pytania moich klientów.

U mnie masz największe Banki w jednym miejscu. Nie musisz biegać od jednego banku do drugiego. Możesz porównać oferty, sprawdzić procesy, wypełnić dokumenty bez wizyty w banku. A zdolność kredytową możemy sprawdzić telefonicznie.

Kredyt hipoteczny – Jak to u mnie wygląda?

Sprawdzę Twoją zdolność kredytową,
Przedstawię Ci aktualne oferty banków

Przyjadę do Ciebie i odpowiem na każde Twoje pytanie
Przygotuję niezbędna dokumentację
Koordynuję cały proces aż do podpisania umowy z bankiem

Moim priorytetem jest celem jest zapewnić Klientom pełen profesjonalizm w całym procesie kredytowym. Będziesz miał pewność, że Twoje uzyskałeś finansowanie na najlepszych aktualnie dostępnych warunkach finansowych.

Zdalne badanie zdolności kredytowej

Bezpłatnie sprawdzam Twoją zdolność kredytową. Na podstawie podstawowych informacji uzyskanych telefonicznie, dowiesz się, czy udzielenie kredytu będzie możliwe.

Przedstawienie ofert bankowych

Otrzymujesz aktualne oferty z wszystkich dostępnych banków działających na rynku hipotecznym. Oferty są w pełni dostosowane do Twojej inwestycji.

Koordynacja procesu kredytowego

Sporządzenie wniosku, kompletowanie dokumentacji oraz korespondencja z Bankiem odbywa się z moim udziałem. Do banku idziesz dopiero w celu podpisania umowy kredytowej.